28.06.2022

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕБ ФОРУМ

Літературний форум


Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/litwebforum.kh.ua/zolochivspace.kh.ua/public/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Держкомтелерадіо звернувся до СБУ щоб заблокували доступ до сайтів російських видавництв

1 min read

Як повідомляє Державний комітет телебачення та радіомовлення України, до деяких російських видавництв ще в 2019 році було застосовано економічні санкції, але їхні веб-сайти досі доступні в Україні.

Йдеться про видавництва “Эксмо”, “АСТ”, “Центрполиграф”, “Издательский дом “Питер”, “Яуза”, “Яуза-пресс”, “Вече”, “Алгоритм” та “Книжный мир”.

Надання послуги з доступу до цих видавництв, на думку фахівців відомства, сприяє популяризації та продажу книг, які містять російську пропаганду та агітацію щодо військових дій на території України.

“В умовах відкритої та повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України такі дії несуть загрозу національній безпеці та є неприпустимими”, — йдеться у листі Держкомтелерадіо.

Раніше Держкомтелерадіо видав наказ, відповідно до якого призупиняється видача та зупиняється дія дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора.

Літературний веб форум | Site was made by anna.faith.dream Copyright © All rights reserved. | 2021-2022 | Newsphere by AF themes.