28.06.2022

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕБ ФОРУМ

Літературний форум


Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/litwebforum.kh.ua/zolochivspace.kh.ua/public/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

В американському штаті Теннессі шкільна рада виключила з навчальної програми графічний роман Арта Шпігельмана “Маус. Сповідь уцілілого”.

1 min read

Як пише Суспільне мовлення України, шкільна рада виключила роман з програми для учнів восьмого класу через вісім лайливих слів та ілюстрацію оголеної миші. У коміксі Шпігельмана діючими персонажами є миші та коти.

«“Маус. Історія вцілілого” Арта Шпіґельмана (1980-1991) – автобіографічна розповідь нью-йоркського художника-інтелектуала, що його батьки, польські євреї, пережили свого часу Голокост.Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/maus-spovid-ucililogo.html

«“Маус. Історія вцілілого” Арта Шпіґельмана (1980-1991) – автобіографічна розповідь нью-йоркського художника-інтелектуала, що його батьки, польські євреї, пережили свого часу Голокост. Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/maus-spovid-ucililogo.html

В освітній раді округу зазначили, що “Маус. Сповідь уцілілого” вилучили з навчальної програми ще й через “опис насильства і самогубства”. А також, що книга була “занадто орієнтована на дорослих” для використання в її школах.

“У цій книзі є груба, неприйнятна лексика”, – зазначив директор школи Лі Паркісон.

Спершу деякі члени шкільної ради пропонували відредагувати текст роману, прибравши ті частини, які вважали неприйнятними. Але, щоб не мати проблем з авторськими правами, комікс заборонили зовсім.

Літературний веб форум | Site was made by anna.faith.dream Copyright © All rights reserved. | 2021-2022 | Newsphere by AF themes.